Атестаційне заняття на тему:
«Travelling to the city of fruits and vegetables»Мета: Повторити і закріпити вивчений лексичний і граматичний матеріал з теми "Фрукти. Овочі".
Завдання:
навчальні:
систематизувати знання з теми «Овочі та фрукти» ( «Fruits and Vegetables»);
удосконалювати орфографічні навички; вчити вести діалог «В овочевому магазині»;
вчити розуміти на слух невеликий текст, побудований на знайомому мовному матеріалі.
систематизувати знання з теми «Овочі та фрукти» ( «Fruits and Vegetables»);
удосконалювати орфографічні навички; вчити вести діалог «В овочевому магазині»;
вчити розуміти на слух невеликий текст, побудований на знайомому мовному матеріалі.
розвиваючі:
розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу, творчу уяву, мовну здогадку;
сприяти формуванню рефлексивних-оцінних навичок.
розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу, творчу уяву, мовну здогадку;
сприяти формуванню рефлексивних-оцінних навичок.
виховні:
підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
виховувати комунікативні вміння і здатності працювати у співпраці.
підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
виховувати комунікативні вміння і здатності працювати у співпраці.
Оснащення : інтерактивна дошка, наочний матеріал (тематичні картинки), роздатковий матеріал для виконання завдань.
ХІД ЗАНЯТТЯ:
Комп'ютерна презентація складена на заняття з урахуванням всіх етапів уроку.
1.Привітання і введення в урок.
Today we'll talk about fruits and vegetables. We'll travel to the City of fruits and vegetables (слайд 1).
Listen to me and repeat after me, please. [N] - banana, nut, lemon, orange [k] - corn, cabbage, carrot; cucumber [t] potato, tomato
Дане завдання виконується хором і індивідуально окремими учнями.
III. Мовна зарядка.
Speaking task.
Now tell me please what vegetables and fruit do you like? I like bananas. And do you like bananas, Dasha?
T: Do you like apples?
P: Yes, I do.
T: Do like carrots / oranges / nuts / cucumbes / tomatoes /?
P: Yes, I do / No, I do not.
T: Do you like fruits / vegetables?
IV. Активізація вивчених лексичних одиниць.
Fruits and vegetables (слайд 2).
1.Look at the screen and name what fruits and vegetables can you see?
На екрані зображені фрукти і овочі, гуртківці називають, що вони бачать.
наприклад:
What can you see? I can see an apple.
2. - Виключіть зайве. У кожному ряду одне слово зайве. Назвіть мені його і поясніть, чому це слово зайве.
1) cabbage, tomato, lemon, potato
2) lemon, tea, cucumber, corn
3) apple, cake, banana, orange.
3.Fruit and vegetable salad.
Now we try to make fruit and vegetable salad. (На столі стоять дві тарілки з
написами "Фрукти" і "Овочі"). Your task is to put all the necessary products
in your plate.
(Фрукти та овочі лежать на столі). Please, start doing.
(Після виконання завдання кожен представляє своє блюдо і розповідає, які продукти він використовував.).
Vegetable and fruit salads are served here. Help yourself to some salads and guess what it is made of. Name the ingredients.
Do you think it's healthy food?
You 've done this task very well.
Thank you.
написами "Фрукти" і "Овочі"). Your task is to put all the necessary products
in your plate.
(Фрукти та овочі лежать на столі). Please, start doing.
(Після виконання завдання кожен представляє своє блюдо і розповідає, які продукти він використовував.).
Vegetable and fruit salads are served here. Help yourself to some salads and guess what it is made of. Name the ingredients.
Do you think it's healthy food?
You 've done this task very well.
Thank you.
V. Розвиток навичок аудіювання.
Station "Riddles" (слайд 3).
Children! Guess the riddles! It's red. It's not a fruit. I like to eat it in salad and pizza. (Tomato).
It is orange and long. Rabbits like to eat it (carrot).
It is yellow. Monkeys like to eat it (banana).
It is green, big and round. Rabbits and goats like it (cabbage).
VI. Физкультхвилинка. You are tired. Let's have a rest.
Hands up. Hands down. Hands on hips. Bend forward. Bend back. Stand straight. Hands up and down. And sit down.
VII. Role-play "In the vegetable shop".
(У формі рольової гри, коли один гуртківець - продавець, а інший клієнт) Розвиток досвіду діалогічного мовлення в ситуації "В овочевому магазині".
VIII. Розвиток навичок читання.
Прочитай розповідь мандрівника і вгадай, про яку тварину він розповів.
З розповіді мандрівника ясно, що мова йшла про крокоділе.Who is it? (A crocodile) (слайд 4).
X. Формування лексичних навичок в листі.
OK. And now try to write. Діти, ви отримаєте аркуші паперу. На кожному аркуші вам є слова з пропущеними літерами. Вставте їх, намагайтеся це зробити за 3 хвилини.
с_bbage, carr_t, pot_to, c_cumber, a_ple, b_nana, o_ange, tom_to, l_mon.
- А зараз помінялися роботами зі своїм сусідом по парті, візьміть червону пасту і перевірте роботи один одного.
-А тепер поверніть один одному аркуші. Подивіться свої помилки. Підніміть руки, у кого взагалі немає помилок! А тепер ті, у кого 1 або 2 помилки! А тепер, у кого 3 або більше помилок!
-А тепер поверніть один одному аркуші. Подивіться свої помилки. Підніміть руки, у кого взагалі немає помилок! А тепер ті, у кого 1 або 2 помилки! А тепер, у кого 3 або більше помилок!
X. Підведення підсумків. Рефлексія.
Наша подорож підійшла до кінця. Ви дуже добре попрацювали. І ми успішно прибули в місто фруктів і овочів.
Отже, що ж ми сьогодні робили на уроці?